625
Para kandelabrów neorokokowych sześcioświecowych; Berlin, firma D. Vollgold & Sohne (czynna od ok.1850), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

626
Żardiniera srebro próby 800; waga189 g (bez wkładki). Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

701
Komplet przyborów na biurko art-deco Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Pierre Jean DAVID D'ANGERS (1788-1856)

702
Medalion z wizerunkiem Adama Mickiewicza brąz, odlew; średnica 12,7 cm, wys. 14 cm; Francja?, przed poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

703
Parasolka Azja, Daleki Wschód, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

704
Komplet przyborów na biurko brąz, patynowany i częściowo złocony, drewno; Polska?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Czesław MAKOWSKI (1873-1921)

705
Plakieta z wizerunkiem Fryderyka Chopina wg Jan SERKOWSKI (1831-1910) odlew Warszawa, firma Jana Serkowskiego, 1903;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

706
Plakieta z wizerunkiem Sokoła - godłem Towarzystwa Gimnastycznego „SOKÓŁ” Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

707
Patera z jaskółką onyks, brąz patynowany, ślady złocenia; Europa Zachodnia, Francja? 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

708
Para świeczników alabaster, brąz złocony, szkło; Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

709
Para lampek nocnych, elektrycznych brąz złocony; wys. bez abażurów ca 33 cm; Polska?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

710
Broszka złoto-srebrna złoto pr. 0.750, w części centralnej owal - imitacja granatu, wew. kwiatu 37 diamentów naturalnych
Cena wywoławcza. 15 000 zł

711
Wisior złoty złoto pr.0.750, w kształcie ozdobnego kartusza , z dekoracją kwiatową w części centralnej, 2 szafiry oraz 6 diamencików
Cena wywoławcza. 4 500 zł

712
Krzyż Kawalerów Maltańskich srebro, częściowo złocone; Polska?, XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

713
Zespół dokumentów z lat 1775 - 1794, związanych z karierą wojskową Kazimierza Ruszczyca - oficera w służbie 6 Regimentu Pieszego Litewskiego „imieniem Massalskich chodzącego”
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Ludwik Korwin

714
„Szlachta polska pochodzenia żydowskiego alfabetyczny wykaz rodzin z rysem historycznym; druk, Kraków 1933
Cena wywoławcza. 800 zł

715
Starodruk - Część Szósta Ksiąg św. Aureliusza Augustyna „ Sexta Pars Librorum Divi Aurelii Augustini”, wyd. Johann Amerbach, Bazylea 1505.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Johann Baptist HOMAN (1664-1724)

716
Mapa Śląska z planem Wrocławia Norymberga, pocz. XVII w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Matthäus MERIAN (1593-1650)

717
Plan Wrocławia Wyd. 1 pol. XVII w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

718
Meil - osłona na Torę Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

719
Parochet - zasłona na szafę z Torą - Aron ha-Kodesz Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

720
Lampa naftowa, secesyjna Francja, pocz. XX w.; kominek - Niemcy, Jena, Glastechnisches Laboratorium Otto Schott und Gen.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

721
Ikona - „Prazdniki” tempera na desce, złocenia; 26,5 x 22 cm; Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

722
Ikona - „Narodziny Marii” tempera na desce, złocenia; 35,5 x 26 cm; Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

723
Skrzynia sadaik na manuskrypty kammavasa. Myanmar (Birma), I połowa XX wieku.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

724
Figura siedzącego dworzanina Myanmar (Birma), I połowa XX wieku.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

725
Naczynie ofiarne Birma, I połowa XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

726
Róg - ozdobny puchar z pokrywą Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwaren fabryk, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

727
Sztylet tybetański - purba srebro, kamienie półszlachetne, blacha stalowa; Tybet, XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

728
Szabla polska, oficerska, w pochwie Warszawa, zakłady Gabriela Borowskiego, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

729
Lampka gabinetowa, elektryczna marmur, onyks, kompozycja metali brązowiona i barwiona, szkło; Francja, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

730
Zegar kominkowy art- deco z parą wazonów Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

731
Zegar kominkowy art-deco, z figurką charta marblit, onyks, kompozycja metali brązowiona; Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

732
Zegar kominkowy z postaciami Muz marmur, brąz, odlew patynowany, cyzelowany i złocony; Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

733
Zegar kominkowy w formie liry marmur, mosiądz, brąz patynowany i złocony; Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

734
Półka wisząca neorokokowa Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

735
Lustro ścienne, weneckie, neorokokowe Włochy, Wenecja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

736
Para kandelabrów 6-świecowych, z postaciami nimf; Warszawa, firma Braci Łopieńskich, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 90 000 zł

737
Para lichtarzy kościelnych Europa Środkowa, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

738
Pojemnik na węgiel Niemcy?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

739
Para kinkietów rokokowych, jednoświecowych; Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

740
Lampa secesyjna, naftowa, podłogowa Niemcy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

741
Zegar szafowy, podłogowy Szkocja, Kilmarnock, zegarmistrz James Allan (odnotowany w 1807).
Cena wywoławcza. 10 000 zł

801
Bufet w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech, mahoń; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 3 000 zł

802
Stolik pomocniczy do gry w stylu secesji geometrycznej; Europa Środkowa, po 1900 r.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

803
Stolik pomocniczy w stylu klasycystycznym; Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

804
Bufet w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech, mahoń; Europa Zachodnia(?), ok. 1935
Cena wywoławcza. 6 000 zł

805
Szafka - serwantka kątowa w stylu secesji geometrycznej; Konstrukcja - dębina, mahoń; fornir - mahoń; Polska Południowa, ok. 1900
Cena wywoławcza. 4 300 zł