Nr katalogowy: 126

M. GODLEWSKI, XIX w.

Nr katalogowy: 126

Para pejzaży egzotycznych

Tubylcy na moście
akwarela, papier, 41,5 x 53 cm (w świetle oprawy);
Pejzaż z panterą, akwarela, papier; 41 x 52 cm;