Nr katalogowy: 125

Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)

Nr katalogowy: 125

Róże, 1904

akwarela, ołówek, papier,
29,6 x 42 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SW (monogram wiązany) / 1904