Nr katalogowy: 105

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 105

Przed kościołem - Motyw z Kresów

akwarela, papier; 34 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: FPautsch