Nr katalogowy: 104

Tadeusz KONIEWICZ (1891-1945)

Nr katalogowy: 104

Scena orientalna, 1927

akwarela, papier;
63 x 46 cm (wymiary w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ALGIER/ 1927./ T. KONIEWICZ.