Nr katalogowy: 104

Maria CZAYKOWSKA-KOZICKA (1878-1963)

Nr katalogowy: 104

Widok na wieżę Eiffla z placu przed Palais Chaillot, 1920

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
48 x 58 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: CZAYKOWSKA / PARIS 1920