Nr katalogowy: 103

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 103

Witraż Bóg Ojciec Stanisława Wyspiańskiego w kościele Franciszkanów w Krakowie, 1944

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
72 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Antoni Chrzanowski / Kraków 1944