622
Patera secesyjna
srebro próby 3 z głową Diany; waga 928 g.
Wiedeń, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
624
Korona
srebro próby 13 złocone, kolorowe szkła;
waga 1097 g. Wiedeń, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
40 000 zł
702
Zegarek męski, kieszonkowy
Szwajcaria, firma LONGINES, 1984
Cena wywoławcza.
12 000 zł
704
Para kandelabrów 3-świecowych,
neomanierystycznych;
Europa Zachodnia, 3. tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
706
Koszyczek kryształowy z pałąkiem
szkło kryształowe, plater;
Warszawa, firma Adam Nagalski, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Auguste Louis Mathurine MOREAU (1834-1917)
Nr katalogowy708
Wazon secesyjny z figurką chłopca
stop cynowy, brązowiony, patynowany;
Francja, Paryż, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
710
Ikona - Chrystus Tronujący
w otoczeniu Świętych;
tempera, na desce z wgłębieniem (kowczeg);
40,5 x 36 cm. Rosja, XX w.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
712
Panagija (enkolpion)
srebro pr. 12, filigran, emalia, granaciki; dł. ca 23 cm.
Polska?, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Wacław GRODECKI (1535-1591) Abraham
Nr katalogowy714
ORTELIUS (1527-1598) -wyd.
Mapa Ziem Rzeczypospolitej
Z: Teatrum Orbis Terrarium, 1570.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
716
Szabla polska oficera piechoty
wz. 1917 z pochwą.
Rzeczpospolita Polska, lata 1919 - 1920.
Cena wywoławcza.
6 600 zł
718
Lampa naftowa
Niemcy, Lipsk, firma HUGO SCHNEIDER,
XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
720
Lampa naftowa
Niemcy, Berlin, firma CARL HOLY; pocz. XX w.;
kominek szklany - Polska, Huta „Hortensja”.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
722
Lampa naftowa
Niemcy, Berlin, firma SCHWINTZER und GRAFF;
kominek - Austro-Węgry, Wiedeń, firma Braci Gustawa
i Ferdynanda BRŰNNER, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
724
Skrzynia sadaik na manuskrypty
kammavasa;
Birma, I poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
726
Kandelabr 4-ramienny z figurą Neptuna
Warszawa, firma BRACIA ŁOPIEŃSCY, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
18 000 zł
728
Zegar kominkowy, neorokokowy,
z parą świeczników;
Francja, Nantes, zegarmistrz Gimilini, mechanizm
firmy JAPY FRERES i Cie, Paryż, lata 60-70. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
734
Fontanna ogrodowa
Europa Środkowa, model 2-poł. XIX w.,
realizacja - k. XX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
806
Szafa biblioteczna w stylu eklektycznym
Materiały: dębina; 159 x 117,5 x 40,7 cm;
Polska?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
808
Serwantka w stylu art deco
Materiały: konstrukcja - sklejka; fornir - orzech,
mahoń; ok. 1930; Europa zachodnia
Cena wywoławcza.
2 500 zł