Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)
Nr katalogowy: 217
Na polowaniu z chartami, 1858
olej, płótno, 38,5 x 53,5 cm;
sygn. po środku (na kamieniu): F. Sypniewski/ 1858