Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

308
Z cyklu: Wojna, 1935 piórko, tusz zielony (atrament?),
papier naklejony na tekturkę;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

309
Plecy ołówek, papier;
20, 3 x 14 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

310
Szkice, 1998 tusz, papier;
21 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Andrzej TOMASZEWSKI (ur. 1966)

311
Bez tytułu, 1997 piórko, tusz, papier;
40 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

312
Po pogrzebie Wiktora i po rozmowie z E., 2012 tusz, gwasz, papier;
69 x 49 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

313
A.R.C.H.E, 1980 tusz, papier;
44,5 x 33 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

314
Illustrissimo Magistro Guillermo Sandberg, 1967 tusz, herbata, papier;
59 x 47 cm;
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Tomek SĘTOWSKI (ur. 1961)

401
Szkic do obrazu, 2003 technika mieszana (akwarela, węgiel?),
papier; 48 x 68 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

402
Martwa natura pastel, papier;
72,5 x 69,5 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

403
67 x 97 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 32 000 zł

404
Olaboga urwana noga, 1974 akwarela, ołówek, papier;
28,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

405
Z cyklu: Młodość, 1937 piórko, tusz, akwarela, papier naklejony na tekturkę;
21 x 21,2 cm;
Cena wywoławcza. 5 300 zł

406
Święty Jerzy walczący ze smokiem, 1973 akwarela, ołówek, papier;
29,6 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Józef SZAJNA (1922-2008)

407
Collage, 2006 collage, papier;
70 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

408
Narodziny ognia, 1962 olej, płyta;
60 x 76,5 cm
Cena wywoławcza. 90 000 zł

409
Misterium, 2012 olej, płótno;
110 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

410
Gra 7 x 7, 1999 akryl, ołówek, płótno;
50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

411
Kompozycja relief, akryl, deska;
21,5 x 21,7 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

412
Porzucone skarby, 1965 olej, płótno;
46,5 x 55,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

413
Martwa natura z rybą, 1955 olej, płótno;
39 x 50.5 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

414
Kwiaty, 1966-68 olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 58 000 zł

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

415
Komopzycja olej, płótno;
126 x 98 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Rafał POMORSKI (1921-1974)

416
Pejzaż IV, przed 1965 olej, płótno; 69 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Pomorski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

417
Kompozycja abstrakcyjna, 1989 olej, płótno;
50 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

418
Martwa natura z lampą górniczą, 1954 olej, płótno; 69 x 95 cm;
sygn. p. d.: mbogusz;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan CHRZĄSZCZ (1944-2012)

419
Ala, 1999 olej, płótno; 120,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: 1999 JChrząszcz;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

420
Dźwignia, 1985 olej, akryl, płótno; 160,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 85
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

421
Figloraj, 1999 olej, płótno; 65 x 91,5 cm
sygn. i dat. l. g.: SM 22V99
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan URBAŃSKI (ur. 1982)

422
David Bowie, 2013 akryl, olej, deska;
52 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

423
Bez tytułu, 1970 akryl, płótno; 74 x 89 cm;
sygn. p. g.: Witold-K. 1970
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

424
Ballada Bidaczów Stary II, 1969 tempera, deska,
50 x 71 cm;
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

425
Karnawał - Warcaby z Mondrianem, 2013 technika własna, płyta;
100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Małgorzata RUDOWICZ DE RUDÉE (ur. 1956)

426
Grzech, 1994 mosiądz, emalia;
58,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

427
Delegat Naszej Sprawy, 1989 asamblaż,
64 x 44 x 10 cm;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Hugo FRANÇOIS i Pablo PICASSO

501
Śpiący - Talerz, 1967-71 blacha, tworzywo sztuczne,
73 x 100 cm,
Cena wywoławcza. 55 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

502
Relief, 1967 aluminium;
86 x 186 cm;
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Andrzej ŁOPIŃSKI (ur. 1960)

503
Bez tytułu - z cyklu: Droga mleczna brąz, kamień;
157 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Tomek KAWIAK (ur. 1943)

504
Art is business, 1991 brąz;
wys. 30 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Sunol ALVAR (ur. 1935)

505
Portret wiolonczelisty - Pablo Casals, 2007 brąz patynowany; wys. 29 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł

601
Wazon secesyjny szkło warstwowe, przezroczyste, zielone,
pudry szklane; Francja, Nancy, firma Daum, ok. 1910
Cena wywoławcza. 8 800 zł

602
Wazon szkło warstwowe, mleczne pokryte nakładanymi
barwnymi zaciekami, przezroczyste;
wys. 31,5 cm; 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

603
Butlik z motywem kwiatów i ptaszków szkło opalowe, cyna; farby emaliowe żółte,
czerwone, niebieskie i brązowe;
Niemcy, pocz. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

604
Wazonik i miseczka, huculskie Pokucie - ludowe wyroby huculskie, XX w.
(okres powojenny?)
Cena wywoławcza. 500 zł

605
Wazon huculski ze szlakiem kwiatów Pokucie - ludowy wyrób huculski, XX w.
(okres powojenny?)
Cena wywoławcza. 400 zł

606
Talerz huculski Pokucie - Huculszczyzna, Kosów (?),
wyrób ludowy, XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

607
Jeleń na rykowisku Niemcy, Selb (Bawaria), Dział Sztuki, Fabryka
Porcelany Lorentza Hutschenreuthera, Dział Sztuki,
model Karla Tuttera, okres międzywojenny
Cena wywoławcza. 2 600 zł

608
Liżąca się pantera (Sich leckender Panther) Miśnia, model Ericha Oehme z 1921 roku,
realizacja późniejsza (okres powojenny?).
Cena wywoławcza. 700 zł

609
Alegoria Afryki (z serii: Cztery kontynenty) Miśnia, model Petera Reinicke (1715-1768) z ok. 1748
- powtórzenie XX-wieczne, lata 1924-1934
(tzw. Pfeiffermarke)
Cena wywoławcza. 1 500 zł