Nr katalogowy: 166

Tadeusz CYBULSKI (1878- 1954)

Nr katalogowy: 166

Nad Wisłą, 1937

olej, płótno naklejone na tekturę; 50,5 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Prof. Fran. Walterowi / T. Cybulski;