Nr katalogowy: 165

Tadeusz CYBULSKI (1878- 1954)

Nr katalogowy: 165

Pejzaż, 1930

olej, płótno; 47 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: T. CYBULSKI / 1930