Władysław STACHOWSKI (1852-1932)
Nr katalogowy: 152
Scena rodzajowa z jeźdźcami
olej, deska; 11 x 40 cm
(kształt nieregularny w świetle oprawy)
sygn. p. d.: W. I. Stachowski
sygn. p. d.: W. I. Stachowski