Nr katalogowy: 151

Władysław STACHOWSKI (1852-1932)

Nr katalogowy: 151

Spotkanie

olej, deska; 40 x 11 cm
(kształt nieregularny w świetle oprawy)
sygn. p. d.: W. Stachowski/ Munich