Nr katalogowy: 150

Józef ŚWIRYSZ-RYSZKIEWICZ mł. (1882-1942)

Nr katalogowy: 150

Na posterunku, 1921

olej, płótno; 73 x 88,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JoŚwiryszRyszkiewicz - jr / 1921