Gustaw GWOZDECKI (1880-1935)
Nr katalogowy: 256
Róże
olej, płótno, 68 x 56 cm;
sygn. p. d.: GWOZDECKI
olej, płótno, 68 x 56 cm;
sygn. p. d.: GWOZDECKI
na odwrocie nalepka: Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z XV Wystawy Sztuki z nr 1911,
z nazwiskiem autora tytułem: Kwiaty, techniką oraz ceną 950 k.
por.: A. Lipa, Gustaw Gwozdecki. 1880 - 1935. Wystawa monograficzna, Muzeum Narodowe w Poznaniu, 23. 02 - 13. 04. 2003,
Poznań, 2003, s.:96, poz. kat. I, 119 - tu bil. obrazu, il. barw. s.: 129