Nr katalogowy: 230

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)

Nr katalogowy: 230

Portret mężczyzny, 1932

olej, płótno naklejone na tekturę, 40,5 x 32 cm; sygn. p. g.: T. Waśkowski 1932