Nr katalogowy: 229

Feliks TOPOLSKI (1907-1989)

Nr katalogowy: 229

Ostatnia wieczerza

olej, płótno, 75 x 147,5 cm; Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem autorskim?