Nr katalogowy: 835

Nr katalogowy: 835

Zegar kominkowy, neorokokowy

drewno, szylkret, mosiądz, brąz złocony, szkło;
Francja, Paryż, firma Parrot Freres, 4 ćw. XIX w.