Nr katalogowy: 834

Nr katalogowy: 834

Zegar kominkowy portykowy

biały marmur, brąz złocony, mosiądz, szkło;
Szwecja, Töreboda, Westerstrand Uhrfabrik;
ok. poł. XX w.