214
Święty Jan Kanty
drewno lipowe złocone z elementami polichromii;
Kraków (?), ok. 1760-80
Kraków (?), ok. 1760-80
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Małgorzata RUDOWICZ - DE RUDEÉ (ur. 1956)
Nr katalogowy301
Igraszki
serigrafia, karton;
69,5 x 99 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Nr katalogowy304
Skarb, 2012
litografia barwna, papier;
52,5 x 77 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy306
Monotypia +, 2012
monotypia, papier;
44,5 x 33 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy310
Koniec wakacji w Witowie, 1965
ołówek, papier;
30,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Bolesław UTKIN (1913-1993)
Nr katalogowy401
Sosny, 1950
tempera, papier;
47 x 59 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Waldemar SMOLAREK (1937-2010)
Nr katalogowy406
Kompozycja, 1968
technika mieszana, płótno;
69 x 44,5 cm
69 x 44,5 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Andrzej ŁUKASZEWSKI (ur. 1939)
Nr katalogowy408
Kompozycja, 1964
olej, płótno;
95 x 76 cm;
95 x 76 cm;
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)
Nr katalogowy414
Pejzaż jesienny, 1979
olej, płótno;
65,5 x 92,5 cm
65,5 x 92,5 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Marian JAESCHKE (1904-1980)
Nr katalogowy417
Fragment browaru na ulicy Sędziowskiej w Łodzi, 1976
olej, płótno; 65,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: M.JAESCHKE/ 1976
sygn. p. d.: M.JAESCHKE/ 1976
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Zdzisław OTELLO HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy419
Klaudia - zaskakiwała mnie luźnymi pomysłami, które musiałem zwilżać wiosną, 1991
olej, płótno;
97 x 130 cm;
97 x 130 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Nr katalogowy423
Roboty wykończeniowe, 2013
technika własna, akryl, płyta;
100 x 100 x 7 cm;
100 x 100 x 7 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)
Nr katalogowy427
Żurawie, 2011
akryl, olej, płótno;
100 x 73 cm;
100 x 73 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Ryszard ŁAGODZIEC (ur. 1954)
Nr katalogowy429
Zwiędłe kwiaty, 1984-2010
olej, płótno;
65,5 x 43,5 cm;
65,5 x 43,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł