Nr katalogowy: 129

Nr katalogowy: 129

Żona artysty z synem w ogrodzie przy willi w Krakowie - Aneri i Stasio, ok. 1933

olej, płótno; 65 x 49 cm;
sygn. l. d.: WWeiss;