Nr katalogowy: 130

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 130

Martwa natura z białym wachlarzem, 1909

olej, płótno; 63 x 77 cm;
sygn. i dat. l. g.: Pankiewicz 09