Nr katalogowy: 111

Natan KORZEŃ (1985-1941)

Nr katalogowy: 111

Domy wśród drzew, ok. 1925

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
43,8 x 57 cm; sygn. l. d.: N. Korzeń