Nr katalogowy: 112

Adam GRABOWSKI (1875-1941)

Nr katalogowy: 112

Synagoga w Będzinie, 1917

akwarela, papier; 36 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Grabowski. 1917