Zygmunt ROZWADOWSKI (1870 - 1950)
Nr katalogowy: 205
Żołnierz na koniu, 1946
akwarela, ołówek, papier;
36 x 30 cm ( w świetle oprawy)
sygn. i dat.: Z. Rozwadowski / 8/V-1946