Nr katalogowy: 206

Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)

Nr katalogowy: 206

Pierwszy polski most na Wiśle

akwarela, papier, 16,8 x 24,4 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: ST. CZAJKOWSKI (ołówkiem)