Nr katalogowy: 204

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 204

Pejzaż wiosenny

akwarela, karton, 31,7 x 24,2 cm; sygn. p. d.: WW (monogram wiązany, ołówkiem)