Nr katalogowy: 106

F. P. COOK (XVIII w.)

Nr katalogowy: 106

Personifikacje czterech pór roku

mezzotinta, papier, 22 x 16,4 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: Pub-d 1792. by F. P. Cook