Nr katalogowy: 107

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 107

Kościół Bożego Ciała w Krakowie

litografia, papier, 28 x 18,6 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół (na płycie)