815
Zegarek damski, naręczny
złoto pr. 750; waga 58 g.
Szwajcaria, Genewa, firma Audemars Piguet i Co;
XX w.
XX w.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
822
Kabaret na przystawki, z pałąkiem
stop cynowy, szkło; Niemcy, Geislingen,
Wűrttembergische Metallwarenfabrik; pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
824
Monstrancja
blacha mosiężna sztancowana, złocona,
kameryzowana szklaną imitacją kamieni szlachetnych;
Europa Środkowa, Polska? 1916.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
826
Żardiniera secesyjna
stop cynowy Britannia;
Niemcy, Geislingen, Wűrttembergische
Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
828
Mapa Rzeczpospolitej Polskiej
Norymberga, wyd. Spadkobierców Homanna, 1750.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
830
Ikona „Święty Mikołaj Cudotwórca", w kiocie
Rosja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
836
Szabla polska, oficera piechoty, wz. 17, w pochwie
Polska, Lwów, Fabryka Broni i Maszyn „ARMA",
l. 20. XX w.
l. 20. XX w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
838
Zbroja japońska Ashigaru, z okresu Edo
stal, laka, tkanina, skóra;
Japonia, okres Edo (1603-1868)
Cena wywoławcza.
8 500 zł
901
Szafka pomocnicza eklektyczna
sona, fornir i intarsje - orzech, mahoń;
Polska (?), 4 ćw. XIX w.
Polska (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
903
Stół w stylu Ludwika Filipa
sosna, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
905
Zegar podłogowy z dekoracją w typie „chinoiserie"
drewno sosnowe, malowane; mosiądz, żelazo, szkło,
Europa Zachodnia, Holandia?, Anglia?, I poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł
907
Stół art deco
wiąz (?), sosna, fornir - mahoń, palisander;
Europa Zachodnia, Francja (?), lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
909
Szafa barokowa
świerk; fornir - orzech, intarsje - orzech, jawor;
Niemcy Południowo-Wschodnie, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
913
Skrzynia gotycka
drzewo liściaste o miodowym kolorze
podobne do orzecha; Europa Południowo-Zachodnia,
Hiszpania (?); XIX w. (elementy z XVI w.)
Cena wywoławcza.
22 500 zł
915
Rama rokokowa
drewno, złocenia na bolusie, 206 x 162 x 22 cm;
rzeźbiarz wrocławski, 1700-1715 r.
Cena wywoławcza.
50 000 zł