Nr katalogowy: 821

William JOURDAIN (czynny w 2 poł. XVII w.)

Nr katalogowy: 821

Zegar kominkowy, szafkowy

drewno, brąz złocony, mosiądz grawerowany,
złocony i srebrzony; szkło;
Anglia, Londyn, 2 poł. XVII w.