Karol HEIMROTH (1862-1930)
Nr katalogowy: 159
Pejzaż wiejski
olej, deska; 24,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K Heimroth
sygn. p. d.: K Heimroth