Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

163
Potyczka ze Szwedami, 1979 olej, płótno; 115 x 131,5 cm;
sygn. l. d.: Tadeusz Kokietek - 1979 -
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Józef BRANDT (1841-1915)

164
Zaprzęg, po 1900 olej, płótno, 45 x 70 cm
sygn. p. d.: Józef Brandt / z Warszawy / Monachium
Cena wywoławcza. 240 000 zł

I. ŻUKOW, XIX/XX w.

165
Na morzu olej, płótno, 59 x 89 cm;
sygn. p. d.: I Żukow (cyrylicą);
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Desire THOMASSIN (1858-1933)

166
Nad brzegiem olej, płótno; 69,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: D. Thomassin.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

167
Pejzaż sentymentalny olej, płótno dublowane; 41,5 x 67,5 cm.
Na ramie tabliczka z napisem:
NORBLIN DE LA GUARDAINE
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Karl Friedrich C.WELSCH (1828-1904)

168
Wenecja - nokturn, 1883 olej, płótno; 69 x 53 cm;
sygn. l. d.: F. C. Welsch 1883
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Allaert van EVERDINGEN (1621 - 1675)

169
Pejzaż z wodospadem i postaciami olej, płótno dublowane, 91,5 x 71,5 cm;
sygn. p.d.: EVERDINGEN
Cena wywoławcza. 210 000 zł

Józef PESZKA (1767-1831)

170
Święty Jan Chrzciciel - jako śpiące dziecko olej, płótno,
64 x 52 cm.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Józef BRODOWSKI (1772-1853)

171
Portret chłopczyka, 1820 olej, płótno; 40 x 35 cm;
Na odwrocie napis - sygnatura (?)
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

172
Scena historyczna olej, płótno; 120 x 172 cm.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Fiodor Fiodorowicz KAMIENSKIJ (1838-1913)

201
Duniasza, 1872 biały marmur,
sygn.: F. Kamienskij 1872 (z tyłu).
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Auguste COUTIN (1864-1942)

202
Popiersie młodej kobiety marmur, alabaster;
sygn.: Coutin (na przepasce sygnatura).
Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Hans GURADZE (1861-1922)

203
Kowal, 1894 brąz, odlew patynowany, marmur;
sygn. i dat.: H. Guradze 1894 (na podstawie).
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Ernest RANCOULET (1870-1915) - według

204
Kwiat i motyl cynkal brązowiony, drewno;
Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

205
Piłkarz brąz, odlew patynowany; marmur;
Francja, Paryż, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Józef PROSZOWSKI (1904-1961)

206
Główka dziewczynki, lata 50. XX w. brąz, odlew;
sygn.: J. Proszowski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Isidore Jules BONHEUR (1827-1901)

207
Powrót z derby sygn.: I. BONHEUR (na podstawie).
Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

208
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe, polichromowane; wys. 80 cm.
Polska, 1. poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

209
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe, polichromowane;
Polska, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Władysław PAWELEC (1923-2004)

301
Akt kobiety w naszyjniku z pereł fotografia czarno-biała, brom, papier;
17,5 x 12,5 cm (wymiar kompozycji).
Cena wywoławcza. 900 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

302
Bez tytułu, lata 70. XX w. fotografia czarno-biała,
papier błyszczący naklejony na karton,
odbitka srebrowa; 59 x 45 cm (wymiar odbitki)
Cena wywoławcza. 3 500 zł

303
Władysław PAWELEC (1923-2004) Akt kobiety siedzącej w fotelu
fotografia czarno-biała, brom,
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

304
Bez tytułu [Widok Warszawy z okna],1990 fotografia czarno-biała, papier, odbitka
srebrowa, 28 x 36,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Fotograf nieokreślony

305
Pablo Picasso w trakcie realizacji filmu „Le mystčre Picasso” w reżyserii Henri-Georges'a Clouzot'a, 1956 fotografia czarno-biała, brom, papier,
13,1 x 18 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Natalia LACH-LACHOWICZ (ur. 1937)

306
Sztuka postkonsumpcyjna, 1995/2009 fotografia barwna, druk na płótnie;
20,5 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

307
Fotogram 2, ok. 1956 fotografia czarno-biała, brom, papier;
12 x 17 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 1 900 zł

308
Sztuka konsumpcyjna, 1973/2008 fotografia barwna, papier;
23 x 29 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy LEWCZYŃSKI (ur. 1924)

309
Kapliczka fotografia czarno-biała, brom, papier;
37,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur.1939)

310
Z cyklu „Foto-Termogramy”, 2002 technika własna, papier termiczny;
34 x 45 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

311
Kwiaty litografia barwna, papier,
49,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

312
Siedząca kobieta litografia barwna, papier;
62 x 47,5 cm (kompozycja);
Cena wywoławcza. 800 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

313
Gołąbki litografia barwna, papier,
59 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej CZECZOT (1933-2012)

314
Aliens in the Big Apple [wyd.] Polander Press, Nowy Jork 1990.
Album z 12 drzeworytami artysty
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

315
6 VII 90, 1990 litografia, papier;
32 x 22 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

316
Kompozycja geometryczna serigrafia, papier;
15 x 14 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Zdzisław JURKIEWICZ (ur. 1931)

317
Skocznia z basenem ołówek, tusz, papier;
68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

318
Kogut, 1986 tusz, papier;
48 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

319
Abstrakcja, 2004 ołówek, papier;
40,5x 25cm (wymiary pracy),
Cena wywoławcza. 500 zł

Henryk WANIEK (ur. 1942)

320
Bez tytułu ołówek, papier;
14 x 10,3 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 400 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

321
Szkice ołówek, tusz, papier;
29 x 41,5 cm; (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jan KACZMARKIEWICZ (1904-1989)

322
Święty męczennik - autoportret? ołówek, papier;
29 x 20 cm (w świetle oprawy),
Cena wywoławcza. 600 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

401
Ulica grafika II, 2011 rysunek, collage, papier;
79 x 49 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

402
Studia postaci - tryptyk, 2006 akwarela, ołówek, papier;
28,5 x 20 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Krystyna BRZESKOT (ur. 1948)

403
Z cyklu „Ptaki” - XVI, 2008 technika własna - tusz, pastel, papier;
52 x 37 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

404
Projekt plafonu do opery we Wrocławiu, 1979 pastel, kalka;
39 x 125 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 900 zł

Andrzej KREUZ MAJEWSKI (1936-2011)

405
Don Juan / Molier, 1993 gwasz, papier;
26,6 x 69 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Otto AXER (1906-1983)

406
Akt gwasz, papier;
81,5 x 58 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

407
Jesień gwasz, papier naklejony na tekturę;
34,5 x 43 cm (całości kompozycji w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 400 zł