Edward DWURNIK (ur. 1943)

408
Maki, 2006 akwarela, tempera, papier;
45 x 54 cm ( w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

409
Paris gwasz, papier; 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

410
Lunapark w świetle księżyca, 1964 gwasz, karton naklejony na tekturę;
36 x 26 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wojciech FANGOR (ur. 1922)

411
Wyspa grecka, 1954 gwasz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Fangor 54.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Marek OBERLANDER (1922-1978)

412
Bez tytułu [Laversin], 1964 akwarela, tusz lawowany, piórko, papier;
63 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

413
Kompozycja I, 1961 olej, płótno;
73,5 x 100 cm,
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Nathan WASSERBERGER (ur. 1928)

414
Dwie kobiety olej, płótno;
86 x 91 cm;
Cena wywoławcza. 12 700 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

415
Osamotnieni ciszą, 1976 olej, deska;
36,5 x 17 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

416
Portret, 1946 olej, tektura;
35 x 27,5 cm;
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

417
Otwiera się, 1979 olej, płótno;
41,5 x 34 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

418
Nie wiadomo skąd świeci, ok.1986 olej, gips;
18 x 18 cm (oprawa autorska);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

419
Bez tytułu, 1971 technika własna, płyta;
80 x 160 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

420
Martwa natura z różańcem, 1957 olej, płótno;
45 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Alfred ABERDAM (1894-1963)

421
Tańczące postacie, 1959 olej, płótno,
46 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

422
Ryba, lata 50. XX w. olej, płótno;
64 x 99 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

423
Malarstwo materii, 1959 olej, płótno,
100,5 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 14 500 zł

Maria DAWSKA (1909-1993)

424
Bajki malowane - Babie lato olej, płyta;
61 x 47 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

425
13 Caprice, 1960 olej, płótno,
65 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Zdzisław MAJROWSKI - MEYRO (ur. 1952)

426
Letni koktajl, 2012 olej, płótno,
80 x 130 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

427
ZOO, 2012 akryl, płótno;
41,5 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

428
Północ w Paryżu olej, płótno,
70 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Krystyna LIBERSKA (1926-2010)

429
Pejzaż olej, płótno;
113 x 145 cm;
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

430
Radzymin, 2012 akryl, płótno;
41 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Krzysztof REĆKO-RAPSA (ur. 1959)

431
Bez tytułu, 1995 akryl, płótno;
120 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Aleksandra MAŃKOWSKA (ur. 1984)

432
Droga przez pola, 2010 olej, płótno;
50 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

433
Kołysanka, 2011 olej, sklejka;
30 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

434
Don Kichot, 2011 olej, płótno;
23 x 29 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

435
Kartki z podróży sennej, 2012 akryl, olej, płótno;
50,5 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan URBAŃSKI (ur. 1982)

436
Whistler & his Jug Band, 2010 akryl, płótno;
61 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Marta KONIECZNY (ur. 1969)

437
Fragment, 2012 olej, płótno;
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Przemysław KMIEĆ (ur. 1977)

438
Most, 2012 olej, płótno;
92 x 73 cm.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

439
Land, 2010 olej, płótno;
125 x 185 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Helena BOŻYK (ur. 1915)

440
Martwa natura olej, płótno;
54 x 45 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Janusz STRZAŁECKI (1902-1983)

441
Martwa natura z owocami, ok. 1950 olej, papier naklejony na tekturę;
38 x 48 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Robert BUBEL (ur. 1968)

442
Ściana - martwa natura z matero I, 2011 olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: Bubel '2011.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Volodymyr GONCHARENKO (ur. 1947)

443
Ucieczka, 2006 olej, płótno;
70 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

444
Dwie dorożki olej, płyta,
46 x 55 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Romuald REGUŁA (1894-1981)

445
Arena cyrkowa olej, płótno;
105,5 x 76,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

446
Warcaby z Mondrianem, 2012 technika własna, płyta;
100 x 100 x 16 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Marian TOMASZEWSKI (1904-1968)

447
Ptak, 1955 olej, płótno; 59 x 62 cm;
sygn. l. d.: tm 55.
Cena wywoławcza. 900 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

448
Kierunek, 2000 akryl, płyta;
56 x 56 cm.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Tomasz JAŚKIEWICZ (1932-1991)

449
Obraz IV, 1963 technika własna, płótno naklejone na sklejkę;
34,5 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Bolesław UTKIN (1913-1993)

450
Kompozycja technika własna, płyta;
68 x 47 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

451
Sztandar Blaskomiotny, 1981 technika własna;
350 x 150 x 21 cm;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

452
Mały Sztandar - Nadzieja dla Krzysia, 1969 technika mieszana,
107 x 58 cm;
Cena wywoławcza. 7 900 zł

601
Karafka i 6 kieliszków do likieru Włochy, Murano?,
2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

602
Herbatnica szkło malowane, złocone, mosiądz;
Europa Środkowa, Czechy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

603
Szklanica Czechy?, ok. poł. XIX w.?
Cena wywoławcza. 700 zł