Nr katalogowy: 167

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 167

Pejzaż sentymentalny

olej, płótno dublowane; 41,5 x 67,5 cm.
Na ramie tabliczka z napisem:
NORBLIN DE LA GUARDAINE