Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)
Nr katalogowy: 122
Irysy w czarnym wazonie, 1946
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z. Pronaszko.
sygn. p. d.: Z. Pronaszko.