Nr katalogowy: 123

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 123

Róże w wazonie i ceramiczne puzderko

olej, tektura, 33 x 50 cm;
sygn. z lewej.: A. Karpiński