Nr katalogowy: 121

Zofia ATTESLANDER (1874-po 1928)

Nr katalogowy: 121

Chryzantemy w wazonie, ok. 1915

olej, płótno; 92 x 61 cm;
sygn. z lewej: zof atteslander (po konserwacji).