Nr katalogowy: 102

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 102

Baszta Senatorska zamku wawelskiego

akwarela, papier, 33,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Fabijański;
ok. 1915