Nr katalogowy: 101

Stanisław GEPNER (1889 - 1965)

Nr katalogowy: 101

Umundurowanie wojska polskiego - 9 plansz

akwarela (część podrysowana piórkiem), papier,
różne wymiary; sygn. i dat.: SGepner;