606
Byk
Polska, Bogucice, fabryka porcelany „Bogucice”
(lub zakład 2. fabryki w Bykowinie), lata 1951-1988.
Cena wywoławcza.
400 zł
608
Sarenka
Chodzież, Chodzieskie Zakłady Porcelany i Porcelitu,
lata 60. XX w.
lata 60. XX w.
Cena wywoławcza.
350 zł
610
Filiżanka ze spodkiem,
ze złoconym ornamentem winorośli;
Śląsk, Wałbrzych (Altwasser), fabryka porcelany
Carla Tielscha, 3 ćw. XIX w. (ok.1870)
Cena wywoławcza.
700 zł
612
Serwis do kawy
z dekoracją motywem kółek i kresek;
Polska, Tułowice, Zakłady Porcelitu Stołowego
„Tułowice”, lata 60. XX w.
„Tułowice”, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
614
Zegar neobarokowy z podstawą
z dekoracja kwiatową w rezerwach;
Porcelana: Śląsk, ok. poł. XIX w.;
mechanizm 2 poł. XIX w.
mechanizm 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
702
Patera
plater; Austria, Barndorf, Barndorfer Metallwarenfabrik,
Arthur Krupp, k. XIX w.
Arthur Krupp, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
704
Cukiernica skrzynkowa
plater wewnątrz złocony;
Warszawa, Norblin i Co, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
708
Patera
plater; Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget, lata 20.-30 XX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
710
Buliera z podgrzewaczem
srebro próby 800; waga 1550 g.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
11 000 zł
712
Papierośnica
srebro próby 800; waga 210 g.
Austria, k. XIX
Austria, k. XIX
Cena wywoławcza.
1 000 zł
714
Para kandelabrów trójświecowych
srebro próby 930; waga 2573 g.
Mexico City, firma Conquistador S.A., lata 40. XX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
716
Papierośnica
srebro próby 84; waga 150 g.
Moskwa, Konstnatin I. Skworcow, 1908-1926
Cena wywoławcza.
2 600 zł
718
6 łyżeczek do kawy
srebro próby 875; waga 75 g.
Kijów, lata 60. XX w.
Kijów, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
723
Pojemniczek na wonności
srebro niskopróbne nie sygnowane;
Europa Zachodnia, XIX w.
Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
727
Koszyczek do chleba
srebro próby 930 (kroczący lew); waga 661 g.
Londyn, monogram złotnika W.C., 1776
Cena wywoławcza.
3 000 zł
801
Zegarek damski naręczny
białe złoto, brylanty; waga całk. ca 14 g.
Szwajcaria, lata 50. XX w.
Szwajcaria, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
807
Broszka z dekoracją w kształcie serca
złoto pr. ok.0,583, masa całkowita wyrobu 4,800 g
Cena wywoławcza.
3 500 zł
809
Para kinkietów elektrycznych,
w manierze Ludwika XV;
brąz, odlew cyzelowany, złocony;
Polska lub Francja, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł