Stanisław WYSPIAŃSKI (1869 - 1907) - ?
Nr katalogowy122
Dziewczyna z kwiatem we włosach
kredka, tusz, gwasz, papier,
31 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SW 93 Paris
sygn. p. d.: SW 93 Paris
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Alfred ABERDAM (1894-1963)
Nr katalogowy124
Mała dziewczynka w niebieskiej bluzeczce
tusz lawowany, akwarela, papier,
47,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Antoni ŁYŻWAŃSKI (1904-1972)
Nr katalogowy127
Milanówek, 1943
akwarela, papier, 37,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A/ŁYŻWAŃSKI/1943
sygn. p. d.: A/ŁYŻWAŃSKI/1943
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Stanisław TONDOS (1854-1917)
Nr katalogowy129
Kraków- Wawel
akwarela, papier, 39 x 57 cm;
sygn. p. d. Tondos
sygn. p. d. Tondos
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Zygmunt WIERCIAK (1881-1950)
Nr katalogowy131
Droga Krzyżowa - 14 scen
gwasz, papier, każda scena o wymiarze:
10 x 6 cm (w świetle oprawy);
10 x 6 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy133
Dom w mieście i fragment zabudowy ulicy
studium perspektywy, ok. 1898
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
Cena wywoławcza.
2 300 zł
J. STODDART, XIX w.
Nr katalogowy135
Para obrazów:
Pejzaż z wodospadem, 1848
Pejzaż ze sztafażem, 1848
Pejzaż ze sztafażem, 1848
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy138
Pejzaż z rzeką
olej, płótno, 64 x 80 cm;
sygn. p. d.: Krcha
sygn. p. d.: Krcha
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Tadeusz ROMAN (1906-1983)
Nr katalogowy140
Plac Zamkowy w Warszawie
olej, płótno, 49,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T.Roman
sygn. p. d.: T.Roman
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Nr katalogowy142
Śmierć Berka Joselewicza, 1909
olej, płótno, 93 x 158 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: Zygmunt Rozwadowski / 1909.
Cena wywoławcza.
80 000 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Nr katalogowy144
Zwiad partyzancki, 1972
olej, płótno, 93 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek 1972
Cena wywoławcza.
9 700 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Nr katalogowy147
Wyjazd do miasta
olej, płótno dublowane, 50 x 101 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy149
Ach te oczy!, 1934
olej, sklejka, 30 x 40,5 cm;
sygn. u dołu po środku: 1934 / Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
7 800 zł
Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy152
Głowa dziewczynki, 1935
olej, papier naklejony na płótno,
59 x 50 cm;
59 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Malarz nieokreślony z kręgu Ecole de Paris
Nr katalogowy154
Klif, ok. 1935
olej, płótno, 38 x 45 cm;
ślad po sygnaturze u dołu z prawej.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy156
Pastwisko - pod jesień
olej, tektura, 48,5 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Nr katalogowy158
Krajobraz ukraiński
olej, płótno, 45 x 64 cm;
sygn. l. d.: L Wyczółkowski 1910
Cena wywoławcza.
70 000 zł
Artur KLAR (1895-1942)
Nr katalogowy160
Pejzaż
olej, sklejka, 25,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: KLAR.
sygn. l. d.: KLAR.
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Władysław JAROCKI (1879-1965)
Nr katalogowy163
Hucułka w słońcu, 1937
olej, płótno, 69,5 x 69 cm;
sygn. l. d.: Wład Jarocki 1937
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy165
Dziewczyna i lirnik
olej, płótno naklejone na tekturę, 45 x 35 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz
sygn. l. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy167
Rynek Starego Miasta w Warszawie
olej, płótno, 51,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
13 500 zł