Nr katalogowy172
Na plaży
olej, płótno, 44,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy176
Śmierć artysty
olej, tektura, 16,5 x 23,7 cm;
sygn. p. d.: SŻ
sygn. p. d.: SŻ
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Florent BURET, XIX w.
Nr katalogowy178
Portret damy w futrze, 1893
olej, płótno, 77,5 x 51 cm;
sygn. l. g.: F.Buret. / 1893
sygn. l. g.: F.Buret. / 1893
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Malarz nieokreślony śląski, XVIII w.
Nr katalogowy180
Przedstawienie świętej (Święta Katarzyna Aleksandryjska?)
olej, płótno dublowane, 35,5 x 27,5 cm (owal).
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Philipp Peter ROOS (1657-1706) - naśladowca
Nr katalogowy182
Pasterz ze stadem
olej, płótno, 107 x 93 cm
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy184
Toaleta dam, w typie François Bouchera
olej, płótno, 57 x 73 cm (owal);
Na odwrocie: napisy własnościowe
19-20/ W B, W. A. B./ 1920 r.
19-20/ W B, W. A. B./ 1920 r.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
201
Figurka pasącego się konia
Chiny, XIX/XX w.
Kopia rzeźby z okresu Dynastii Tang (618-907 n.e.)
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Corneille Jean-Louis ROBYN (1835-1912)
Nr katalogowy205
Pierrot z mandoliną
brąz, odlew patynowany;
Belgia, Bruksela, 1892
Belgia, Bruksela, 1892
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Józef Mojżesz GABOWICZ (1862-1939)
Nr katalogowy207
Dziewczynka z kurczątkiem - Kurczątko
Warszawa, firma brązownicza „Br. Łopieńscy”;
lata 20-30. XX w.
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
RICHTER (XIX/XX w.)
Nr katalogowy209
Wojownik galijski
brąz patynowany, wys. 38 cm;
sygn. u dołu: Richter
sygn. u dołu: Richter
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Bolesław BIEGAS (1877-1954)
Nr katalogowy211
Król grzechów (Podróż ducha myśli), 1903
brąz patynowany; wys. 63 cm;
sygn. z boku: Boleslaw Biegas/ Podróż/ Ducha Myśli
Cena wywoławcza.
49 000 zł
Pablo PICASSO (1881-1973)
Nr katalogowy301
Bukiet
litografia barwna, papier,
65,5 x 50 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Nr katalogowy303
Kompozycja, 1960
grafika,
18,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
700 zł
Adam LIS (ur. 1982)
Nr katalogowy305
Obszar XXIV , 2011
wydruk cyfrowy, papier,
100 x 140 cm (wymiar całościowy 2 prac);
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Nr katalogowy307
Skrzyneczka na przybory do czyszczenia butów, 1998
ołówek, papier, 20,7 x 29.5 cm;
sygn. p. d.: JModzelewski 1998
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Nr katalogowy309
Szkice dłoni, 1968
piórko, tusz, papier,
28,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 400 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy311
Kompozycja geometryczna
ołówek, papier,
8 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)
Nr katalogowy401
Jeździec na koniu
akwarela, papier,
25,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy403
Pejzaż
akwarela, papier naklejony na karton,
64,3 x 47 cm;
64,3 x 47 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)
Nr katalogowy405
Formy w przestrzeni, 1972
gwasz, papier,
38 x 56 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza.
1 200 zł