W jednym katalogu prezentujemy Państwu ofertę sztuki dawnej, sztuki współczesnej oraz rzemiosła artystycznego.
Stanisław SPRINGWALD (1864-1951)
Nr katalogowy1
Widoki austriackie - zestaw 28 fotografii, ok. 1914-1918
fotografia czarno-biała, formaty różne.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan BUŁHAK (1876-1950)
Nr katalogowy3
Wilno - Katedra, lata 20. XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier na tekturze,
fotogram: 16,2 x 11,4 cm, tektura: 31,5 x 24 cm;
Cena wywoławcza.
700 zł
Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)
Nr katalogowy7
Autokarykatura
litografia, papier szary,
15 x 15 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
250 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy9
Wiosna
litografia, papier, 15 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WH (monogram wiązany);
Cena wywoławcza.
500 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Nr katalogowy11
Kościół św. Piotra [w Krakowie], 1915
litografia - kredka, papier,
18,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół (na płycie)
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Jakub ZUCKER (1900-po 1969)
Nr katalogowy17
Główka dziecka, 1930
sangwina, papier, 28,8 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. ZUCKER. / 1930
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy20
Grodkowice, 1908
ołówek, papier,
15,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Wacław WĄSOWICZ (1891-1942)
Nr katalogowy101
Villa Falgani w Tarquinii, 1937
akwarela, papier, 27,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: VILLA FALGANI TARQUINIA
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Józef KIDOŃ (1890-1968)
Nr katalogowy105
Kobieta z różą, ok. 1930
pastel, tektura, 48,5 x 38,5 cm;
sygn. p. g.: Kidoń
sygn. p. g.: Kidoń
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)
Nr katalogowy109
Napad wilków, ok. 1920
akwarela, papier, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn p. d.: K.Kosiński
sygn p. d.: K.Kosiński
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)
Nr katalogowy111
Pejzaż - Sad
akwarela, tektura, 35,5 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MJabłoński (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy114
Na saniach, ok. 1958
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Józef JAROSZYŃSKI (1835-1900)
Nr katalogowy116
Powrót do dworu
olej, płótno, 35,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: J. Jaroszyński
sygn. l. d.: J. Jaroszyński
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy122
Ułan na koniu, 1934
olej, sklejka, 41 x 35 cm
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1934
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Henryk EPSTEIN (1890-1944)
Nr katalogowy125
Pejzaż, 1912
akwarela, gwasz,
papier naklejony na płytę, 33,5 x 42 cm;
Cena wywoławcza.
11 000 zł