W jednym katalogu prezentujemy Państwu ofertę sztuki dawnej, sztuki współczesnej oraz rzemiosła artystycznego.
Maciej ŚWIESZEWSKI (ur. 1950)
Nr katalogowy413
Ukrzyżowany
olej, płótno,
90 x 79 cm
90 x 79 cm
Cena wywoławcza.
6 200 zł
Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)
Nr katalogowy416
Obraz wędruje w skale II, 1978
olej, akryl, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. p. d.: HStrumiłło / 1978
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Roman SIELSKI (1903-1990)
Nr katalogowy422
Zambrowska abstrakcja
olej, tektura, 18 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sielski R. (cyrylicą);
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Krzysztof KURZĄTKOWSKI (1925-1989)
Nr katalogowy424
Kompozycja
technika własna,
75,5 x 76 cm,
75,5 x 76 cm,
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jadwiga LESIECKA (ur. 1921)
Nr katalogowy426
Zgrupowanie
olej, płótno, 24,5 x 34,8 cm
sygn. p. d.: J Lesiecka
sygn. p. d.: J Lesiecka
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy428
Mojżesz, 2006
olej, tektura,
70 x 50 cm;
70 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Stanisław BRODZIAK
Nr katalogowy430
Martwa natura VI, 1948
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: Sb/ 1948
sygn. p. d.: Sb/ 1948
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stanisław ZALEWSKI (1896-1958)
Nr katalogowy432
Martwa natura z winogronami, 1947
tempera, papier,
48 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy436
Akt trzeci z epilogiem, 1972
olej, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński '72
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Marian TOMASZEWSKI (1904-1968)
Nr katalogowy438
Para, ok. 1960
gwasz, papier,
32 x 29 cm;
32 x 29 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Jacek MALICKI (ur. 1946)
Nr katalogowy440
Pejzaż morski II, 1984
olej, płotno, 108 x 77 cm,
sygn. p. d.: Malicki
sygn. p. d.: Malicki
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jacek RYKAŁA (ur. 1950)
Nr katalogowy442
Ławeczka, 2006
kolaż, olej, płótno,
74 x 89 cm (całość);
74 x 89 cm (całość);
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Maria KORSAK (1907-?)
Nr katalogowy448
Baletnica
tempera, płotno przymocowane do tektury,
46 x 33,5 cm,
46 x 33,5 cm,
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Halina DĄBROWSKA (ur. 1927)
Nr katalogowy450
Jesienne zioła II, 1978
olej, płótno,
50 x 40 cm,
50 x 40 cm,
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Kazimierz ZIELIŃSKI (ur. 1923)
Nr katalogowy501
Akt siedzącej kobiety
brąz, wys. 26 cm;
sygn. u dołu.: K. Zieliński
sygn. u dołu.: K. Zieliński
Cena wywoławcza.
6 000 zł