W jednym katalogu prezentujemy Państwu ofertę sztuki dawnej, sztuki współczesnej oraz rzemiosła artystycznego.
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy131
Akt
olej, płótno naklejone na tekturę,
23 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI
sygn. l. d.: PODSADECKI
Cena wywoławcza.
3 500 zł
A. HÖBER, XIX/XX w.
Nr katalogowy138
Las
olej, płótno, 65 x 97 cm;
sygn. p. d.: A. Höber.
sygn. p. d.: A. Höber.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Nr katalogowy144
Rzym, 1965
olej, płótno, 45 x 60 cm
sygn. u dołu: W. ZAKRZEWSKI 1965
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)
Nr katalogowy148
Sprzedawcy dywanów
olej, tektura, 35 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F.K Wygrzywalski
sygn. l. d.: F.K Wygrzywalski
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Ernst HADER (aktywny: 1866-ok. 1922)
Nr katalogowy152
Poczęstunek wędrownego handlarza, 1869
olej, płótno, 69 x 53 cm;
sygn. l. d.: E. Hader. 69.
sygn. l. d.: E. Hader. 69.
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Zbigniew JAROSZ-GOSTWICKI (1906-2003)
Nr katalogowy155
Martwa natura, ok. 1935
olej, płótno, 57 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jarosz Gostwicki
sygn. p. d.: Jarosz Gostwicki
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy161
O Boże daj męża
olej, tektura, 69,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: W Wodzinowski
sygn. p. d.: W Wodzinowski
Cena wywoławcza.
6 200 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy164
Pejzaż górski
olej, płótno, 116 x 151 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
38 500 zł
Malarz nieokreślony, ok. poł. XIX w.
Nr katalogowy170
Portret damy
olej, płótno dublowane, 23 x 17,5 cm;
na odwrocie napis wtórny: Marszałkiewicz
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Konstanty GÓRSKI (1868-1934)
Nr katalogowy174
Pożegnanie - Do dworu na służbę
olej, tektura, 25,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: K. Gorski
sygn. p. d.: K. Gorski
Cena wywoławcza.
4 000 zł