Nr katalogowy: 202

Stanisław BOGUSŁAWSKI (1893-1964)

Nr katalogowy: 202

Las zimą, 1936

akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier,
49 x 66 cm; sygn. l. d.: St. Bogusławski 1936