Nr katalogowy: 203

Krystyna ŁADA-STUDNICKA (1907-1999)

Nr katalogowy: 203

Jezioro w Chmielnie, 1960

akwarela, papier, 28,7 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K ŁADA (kredką);