Aleksander DROBIK (1890-1968)
Nr katalogowy: 265
Pejzaż beskidzki
olej, płótno, 90,5 x 108,5 cm;
sygn. p. d.: A. DROBIK
sygn. p. d.: A. DROBIK
na odwrocie fragment nalepki z odręcznie wpisanym tytułem: [La]ndschaft/ ... Beskiden